درباره ما - داتیس تولید کننده تجهیزات آشپزخانه و لوازم خانگی

درباره ما

کارخانه تولیدی و صـنعتی داتیس در سـال ۱۳۸۵ در منطقه صنعتی ایوانکی در ۵۵ کیلومتری شرق تهران تاسیس شد و فعالیت خود را به صـــــــورت حرفه ای در زمینه تولید لوازم خانگی و آشپز خانه آغاز کرد.

این مجموعه در مدت کوتاهی توانســـــــت نیاز های لوازم خانگی بازار ایران را شناسایی کند و تا امروز توانسـته است بیش از ۱۲۰ نوع محصـول از جمله اجاق گاز صفحه ، فر توکار، مایکروویو، هود آشپزخانه، سینک ظرفشویی و… را در این زمینه تولید کند.

مشتری مداری و نوآوری با توجه به نیازهای بازار و تولید محصولات با کیفیت از جمله شعار هایی بوده که مجموعه داتیس از ابتدای تاســـیس تاکنون ســـر لوحه فعالیت های خود قرار داده و بر همین اساس با برنامه ریزی درسـت و اصـولی مدیران و مهندسـان داتیس و تلاش شـبانه روزی کارکنان این مجموعه، ” گروه صنعتی و تولیدی داتیس ” در طی این سال ها موفق به اخذ گواهینامه ها و اسـتاندارد های داخلی و بین المللی متعدد شده است.

 

50

سال های تجربه

750

تیم حرفه ای

1000

مشتریان راضی

1000

صادرات به دیگر کشورها

چشم انداز ما

داتیس همیشه خواستار افزایش سبد کالایی برای بهبود عملکرد ها در خانه و آشپزخانه شما عزیزان بوده است.

تلاش ما بر این است که با افزایش کالا ها و افزایش تکنولوژی های مدرن کارایی هارو به روز کنیم با توجه به نیاز های بازار و سطح نیاز خانم ها در آشپزخانه آپشن های متععدی به محصولات اضافه شد که تا حدودی نیاز های امروزه را بر آورده می کند.

داتیس اولین ها بوده و برای ارائه خدمات مورد نیاز مشتریان با توجه به تحقیقات بازار همواره در حال تلاش بوده با شناسایی نیاز های مشتریان آماده به خدمت رسانی بوده باشد.

شاید تو ایران هیچ برندی توانایی ساخت و خلاقیت این محصولات رو نداشته باشد، می خواهیم در آینده هم با همین هدف رضایت شمارو داشته باشیم، سطح کیفیت محصول از اولویت ها و ارزش های این سازمان است، قطعات ایتالیایی و آلمانی و … بهترین متریال ها تضمین کننده کیفیت این محصولات هستند.

 

داتیس

در شبکه های اجتماعی همراه ما باشید

داتیس با بهترین متریال ها و بهترین تکنولوژی سعی دارد کامل ترین و بهترین سبد کالایی رو در اختیار مشتریان و همراهان خود قرار دهد. کارخانه بزرگ داتیس واقع در ایوانکی با تکنولوژی روباتیک و استفاده از روبات های هوشمند سازنده فر ها و لاوازم آشپزخانه شماست. قلب خانه آشپزخانه شماست و ما قلبتان را میسازیم.