چه رنگ هودی برای آشپزخانه ما مناسب است؟

چه رنگ هودی برای آشپزخانه ما مناسب است؟

یکی از سوال هایی که معمولا در خرید هود با آن مواجه می شویم این است که چه رنگ هودی برای آشپزخانه ما مناسب است؟ در واقع باید گفت هود فارغ از کاربردش  جنبه تزئینی  نیز دارد. با انتخاب  رنگ و مدل هود تفاوت چشمگیری در آشپزخانه تان ایجاد کنید.

بنا بر دیزاین کلی آشپزخانه تان مثل رنگ کابینت ها و دیوار و کف آشپزخانه سعی کنید بهترین انتخاب لوازم آشپزخانه را داشته باشید.

انتخاب رنگ هود

یکی از راه هایی که ما برای انتخاب رنگ هود توصیه می کنیم این است که با توجه به رنگ گاز و فر آشپزخانه تان رنگ هود را انتخاب کنید. اگر تمامی این وسیله هارا از یک مارک ست نمایید بسیار مناسبتراست و ست زیبایی به وجود می آید.

شما می توانید با انتخاب برند با کیفیت و زیبای داتیس به یک ست چشم نواز و زیبا در اشپزخانه تان دست پیدا کنید.برند داتیس با در نظر گرفتن قیمت، کیفیت و تنوع محصول، گارانتی  و خدمات پس از فروش به عنوان یکی از گزینه های خرید هود توصیه می شود.

بیشتر بخوانید: بهترین فر توکار برقی ایرانی چه ویژگی هایی دارد؟

در صورتی که مایل نیستید که از یک مارک خریداری نمایید تا حدامکان از یک رنگ انتخاب نمایید تا نمای زیبایی به آشپزخانه تان بدهد.

اگر رنگ کابینت هایتان روشن هستند بهتراست از رنگ هود و اجاق گاز و فر تیره رنگ استفاده کنید.

اما اگر در آشپزخانه تان از کابینت های تیره استفاده شده باشد رنگ متمایز انتخاب کنید تا هم کابینت ها زیباتر نشان داده شوند و هم زیبایی هود بیشتر به چشم بیاید.

بیشتربخوانید: ویژگی های انواع هود داتیس

اگر وسیله های آشپزخانه مانند یخچال، گاز ، ماشین لباسشوییتان سیلور است بهتر است تا رنگ هود و گاز و فرتان نیز سیلورباشد تا جلوه بیشتری به آشپزخانه تان بدهد.

به طور کلی ست بودن رنگ لوازم خانه و هما هنگی آنها با کابینت ها و دیوارها و کف آشپزخانه ظاهر مدرن تری به دکوراسیون آشپزخانه تان خواهد داد.حتما توجه کنید که گاهی تضاد رنگ و گاهی هماهنگی رنگ های استفاده شده در آشپزخانه میتواند تغییر زیادی در خانه ایجاد کند.

 اما همگی اینها بستگی به سلیقه و ذوق خودتان دارد و می توانید هرجوری که خودتان علاقه دارید و از هر رنگی که مایل هستید خریداری نمایید.در آخر استفاده کننده و صاحب اختیار شما هستید و این نظرات صرفا برای راهنمایی شما است.

برای اطلاع از جدیدترین محصولات داتیس از نمایشگاه داتیس دیدن نمائید

به اشتراک گذاری مطلب

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email