مزایای اجاق گاز رومیزی چیست؟

مزایای اجاق گاز رومیزی چیست؟

 به دلیل زیاد بودن مزایای اجاق گاز رومیزی، این مدل اجاق گازها  طرفداران بیشتری دارد. جا گیر بودن و وزن سنگین اجاق های مبله و تنوع کم آنها موجب شد تا اجاق گاز رومیزی جای بیشتری بین افراد پیدا کند. در این مقاله قصد داریم مزایای اجاق گاز رومیزی را بررسی کنیم.

معمولا این اجاق گاز به سه صورت استیل، استیل و شیشه، و تمام شیشه تولید می شوند. شما می توانید بر حسب سلیقه و اولویت های انتخاب اجاق گازتان، مدل مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید: دانستنی های مهم اجاق گازها چه می باشد؟

مزایای اجاق گاز رومیزی چیست؟

مزایای اجاق گاز رومیزی:

ظاهر مدرن

یکی از مزایای اجاق گاز رومیزی زیبایی و تناسب داشتن آن با کابینت و ست شدن با سایر لوازم آشپزخانه مثل هود و فر توکار و مایکروفر می باشد. تولیدات برندهای اجاق گاز رومیزی از نظر مدل بسیار متنوع تر از سایر مدل ها می باشد. همین باعث می شود تا قدرت انتخاب مشتریان بالا برود.

کم حجم بودن

کم جا و کم حجم بودن این اجاق گاز ها نیز یکی از مهمترین فاکتورهای کارایی آنها در فضای آشپزخانه های امروزی و مدرن است. حتی اگر سطح کابینت آشپزخانه ای کوچک و باریک باشد، باز هم می توان از اجاق گازهای توکار رومیزی به  بهترین شکل بهره برد.

آزادی انتخاب فر

یکی دیگر از مزایای این نوع مدلها جدا بودن فر از اجاق می باشد. این ویژگی آزادی عمل بیشتری را در انتخاب فر فراهم می کند. جدا بودن فر و اجاق گاز به آشپزخانه ظاهری لوکس و مدرن تری می دهد.

ایمن تر بودن

یکی از نقاط قوت این نوع اجاق ها سیستم های ترموکوپل با کیفیت و ایمن است که همه دارای استاندارد جهانی می باشند. زیرا بسیاری از قطعات آنها ساخت کشورهای تراز اول در صنعت تولید قطعات اجاق گاز و برندهای معتبر است. بنابراین ایمنی این اجاق گازها بسیار بالاتر می باشد.

بیشتر بخوانید: عوامل تعیین کننده قیمت اجاق گازهای مختلف

تعمیر راحت تر

تعمیر و عیب یابی اجاق گازهای صفحه ای  نیز بسیار ساده تر از اجاق گازهای فر و طرح فر است.

سنسور دیجیتالی

این اجاق گازها معمولا دارای سنسورهای دیجیتال و اتوماتیک هستند.

پاک کردن آسان تر

 امکان تمیزکردن راحت و آسان نیز از مزایای دیگر این مدل اجاق ها نسبت به سایز اجاق هاست.

جنس معمول اجاق صفحه ای

برخی از افراد به دنبال اجاق گاز رومیزی شیشه ای و برخی نیز به دنبال استیل هست. هر کدام به نوبه ی خود زیبایی و کارآمدی خود را دارند. همچنین جنس بدنه گاز روميزي شیشه ای از شیشه نشکن ضد خش يا استیل ضد لک و مقاوم به حرارت است. جنس اجاق گاز رومیزی استیل نیز از استیل ضدخش و مقاوم  در برابر خوردگی، خش، زنگ‌زدگی و حرارت است.

برای اطلاع از جدیدترین محصولات داتیس از نمایشگاه داتیس دیدن نمائید

به اشتراک گذاری مطلب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email