طرز تهیه پیتزا مرغ در آون توستر

طرز تهیه پیتزا مرغ در آون توستر

به دلیل کاربرد زیاد آون توستر تصمیم به آموزش طرز تهیه پیتزا مرغ در آون توستر گرفتیم. آون توستر درآشپزخانه های امروزی کاربرد زیادی دارد. آون توسترها علاوه بر تست کردن نان، پخت و پز مناسب برای کیک و شیرینی دارای مزیت های زیاد دیگری نیز هستند. با ما در آموزش طرز تهیه پیتزا مرغ همراه باشید.

بیشتر بخوانید: بهترین ویژگی های آون توستر داتیس

دستور پخت پیتزا مرغ در آون توستر

مواد لازم:

 قارچ⇐6 عدد

سینه مرغ⇐1 عدد

 فلفل دلمه⇐2 عدد

 ذرت پخته شده⇐1 پیمانه

 خمیر پیتزا⇐3 عدد

 گوجه⇐2 عدد

سس گوجه و پودر آویشن و زردچوبه و نمک⇐به اندازه لازم

 پنیرپیتزا⇐سیصد گرم

طرز تهیه پیتزا مرغ در آون توستر:

  1. ابتدا سینه مرغ را با یک پیاز کاملا آب‌پز می‌کنیم. بعد از1 ساعت که پخت، از روی اجاق برداشته خرد می‌کنیم. مرغ را همراه با ادویه و نمک کم تفت می‌دهیم و کنار می‌گزاریم.

  2. در مرحله بعدی قارچها خرد شده رو با چند قطره آب داخل تابه  روی شعله اجاق می‌گزاریم تا آب‌پز شود. بعد از کشیده شدن آب قارچ ها ، آنها را با  مرغها مخلوط کرده وهمه را با هم تفت می‌دهیم.

  3. کف خمیر پیتزا را با سس قرمز می‌پوشانیم.  پنیر پیتزا را روی آن میریزم. سپس مرغ و قارچ و بعد  فلفل دلمه هایی که نگینی خرد کردیم را می ریزیم. حالا گوجه هایی که خرد کردیم را با دانه های ذرت را روی مواد می ریزیم. در آخر با  پنیر پیتزا زیاد روی سطح تمام مواد را می‌پوشانیم.

  4. در آخر کف سینی توستر را چرب می کنیم.  پیتزا را در سینی آون توستر جا می دهیم. توستر را  در دما ۱۵۰درجه به مدت بیست دقیقه با المنت پایین و بعد ۱۰ دقیقه با المنت بالا در طبقه وسط می‌گزاریم تا بپزد. بعداز بیرون آوردن پیتزا می توانید با اضافه کردن آویشن و سس و یا فلفل به طعم پیتزا مزه دلخواهتان را اضافه کنید.

برای اطلاع از جدیدترین محصولات داتیس از نمایشگاه داتیس دیدن نمائید

به اشتراک گذاری مطلب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email