بهترین مکان مایکروویو در دکوراسیون آشپزخانه

بهترین مکان مایکروویو در دکوراسیون آشپزخانه

یکی از وسایلی که این روزها در بیشتر آشپزخانه‌ها وجود دارد مایکروویو است اما آیا تا به حال به بهترین مکان مایکروویو در دکوراسیون آشپزخانه  فکر کرده اید؟

با وجود این که این روزها در بیشتر خانه‌ها مایکروویو وجود دارد اما کابینت‌ کارها کمتر به آن توجه می‌کنند و مکان خاصی برای آن در نظر نمی‌گیرند. در ادامه مطلب به توصیه‌هایی برای جاگذاری مایکروفر در آشپزخانه پرداخته ایم که می‌توانید به کابینت‌ ساز سفارش دهید تا از این ایده‌ها استفاده کند.

بیشتر بخوانید: طرز تهیه کیک ساده در مایکروفر

بالای فر

در یک برج پیشرفته در امریکا برای اولین بار از مایکروویو به طور مستقیم بالای فر استفاده شد. با این کار نه تنها بهترین فضا برای استفاده از آن را پیدا کردند، بلکه دو وسیله که معمولا در آشپزخانه زیاد از آن‌ها استفاده می‌شود را در کنار هم قرار دادند. بنا براین به آشپزخانه، دکوری زیبا و مدرن و هم فضای خالی بیشتری داده می شود.

بالای کابینت

سعی کنید حتی از بالاترین نقاط آشپزخانه هم استفاده کنید، البته به شرطی که ارتفاع مناسب باشد و برای استفاده از آن به دردسر نیفتید. می‌توان از آن بالای فر اما نه مستقیما روی آن استفاده کرد. یعنی بین مایکروویو و فر یک کابینت یا یک کشو فاصله باشد. در صورت عدم داشتن فرمی توان یکی از کابینت های بالا را که دسترسی به آن راحت باشد، به مایکروویو اختصاص داد.

روی دیوار

اگر آشپزخانه کوچکی دارید و فضای کافی در اختیار نیست، می‌توان از قرار دادن آن داخل نیمی از یک کابینت یا حتی نصب آن روی یک پایه روی دیوار بهره برد. در این روش بیشتر از زیبایی روی کاربردی بودن آن کار شده است.

بیشتر بخوانید:همه چیز درباره پخت و پز با فر

جایگذاری داخل کابینت

گاهی پیش می‌آید که قرار دادن یک مایکروویو در آشپزخانه زیبایی فضا را از بین می‌برد و نبودنش بهتر از بودنش است. گاهی هم پیش می‌آید که افراد دوست دارند آشپزخانه‌ای رمزآلود داشته باشند که کسی نتواند به راحتی از آن استفاده کند. در این حالات بهترین مکان مایکروویو در دکوراسیون آشپزخانه این است که از داخل یک کابینت برای قرار دادن مایکروویو استفاده کنید.

خطی

اگر در آشپزخانه فضای مناسب داشته باشید می‌توانید برای بهترین مکان مایکروویو از سیستم خطی  استفاده کنید و ماکروویو و فر را در کنار هم قرار دهید. این روش چیدمان زیبایی خاصی به دکوراسیون آشپزخانه می‌دهد و تنها شاید به دلیلی برخی افراد از آن استقبال نکنند و آن هم این است که شبیه به آشپزخانه‌های صنعتی می‌شود.

قاب ویژه

در آشپزخانه‌ها معمولا جایی برای قراردادن یخچال در نظر گرفته می‌شود. تصور کنید چنین جایی برای قرار دادن مایکروویو هم وجود داشته باشد و حتی برای زیباتر شدن می‌توان یک قاب چوبی هم در اطرافش قرار داد. اگر قاب به همراه ماکروویو از سطح کابینت‌ها کمی بیرون‌ تر آمده باشند، طراحی‌تان زیباتر هم خواهد شد واین بهترین مکان مایکروویو در دکوراسیون آشپزخانه شما میشود.

برای اطلاع از جدیدترین محصولات داتیس از نمایشگاه داتیس دیدن نمائید

به اشتراک گذاری مطلب

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email