فر توکار برقی مدل DF-675 داتیس

آشنایی با فر توکار برقی مدل DF-675 داتیس

فر توکار برقی داتیس مدل DF-675 یکی از انواع مدل های فرهای توکار برقی تولید شده ی برند داتیس است که قابلیت ها و ویژگی های منحصر به فردی دارد. پخت ترکیبی غذا، سنسور پخت گوشت و آپشن های دیگر فر در کنار قیمت منطقی فر داتیس باعث شده تا مشتریان انتخاب راحت تری را برای فر داتیس داشته باشند. جنس این فر از شیشه سکوریت مقاوم به حرارت (4 میلیمتر) و درب آن از جنس شیشه سه جداره می باشد. حجم فر 78 لیتر و ابعاد فر 58/5 در 59/5 در 59/5 سانتیمتر است. سطح مصرف انرژی آن A می باشد.

معرفی اجمالی فر توکار برقی داتیس مدل DF-675

یکی از مدل های با کیفیت، فر داتیس مدل DF-675 یکی از مدل های قابل رقابت در کیفیت و ویژگی های خاص با تمامی رقبای داخلی و خارجی است. به عنوان مثال این فر از موتور جوجه گردان، ریل تلسکوپی، سیستم یخ زدایی، ترموسویچ فن هواکش، سنسور پخت گوشت، مجهز به کانوکشن، 15 برنامه پخت خودکار از طریق راهنمای پخت، 13 برنامه پخت ترکیبی و نیمه اتومات و تاخیری، ساعت دیجیتال و… برخوردار بوده. نقطه برجسته این فر دارنده برنامه های پخت به زبان فارسی آن است که میتواند گزینه خوبی برای آشپزخانه شما باشد.

بیشتر بخوانید: دانستنی های فر برقی چه می باشد؟

فر توکار برقی مدل DF-675 داتیس

نحوه پخت در فر توکار برقی داتیس مدلDF-675

مهمترین ویژگی  که از یک فر می توان سراغ گرفت نحوه پخت و پز در کنار سهولت کاربری این وسیله است. شما در این فر داتیس گزینه هایی از قبیل پخت تمام اتوماتیک، پخت نیمه اتوماتیک و پخت تاخیری را خواهید داشت. همچنین داشتن گزینه ای بنام سنسور پخت گوشت نیز باعث شده که پخت در نهایت اطمینان اتفاق بیفتد. در فر برقی پخت غذا از طریق المنت ها انجام می شود. این المنت ها در دیواره های فر تعبیه شده اند که قابل رویت هستند یا به صورت مخفی است.

فن های فر

فن کانوکشن:

این فر مجهز به کانوکشن می باشد، کانوکشن موتور پروانه ایست که انتهای فر نصب شده و اصلی ترین وظیفه آن یکنواخت کردن دمای درون فرهای برقی هنگام پخت می باشد.

 فن خنک کننده فر:

این سیستم شامل یک فن استوانه ایست که به سنسور 65 درجه سانتی گراد متصل است. اگر دمای فر به 65 درجه سانتی گراد برسد، فن به صورت اتوماتیک خاموش می شود. این سیستم برای کاهش حرارت کابینت استفاده می شود. در صورت خرابی سیستم خنک کننده جهت جلوگیری از بالا رفتن غیر عادی دما، سیستم ایمنی خودکار فر در صورت رسیدن دمای بدنه تا 130 درجه سانتی گراد، برق ورودی کل فر را قطع می کند.

همچنین فن‌هایی در این فرها تعبیه شده که هوای گرم تولید شده توسط المنت‌ها را به گردش در می‌آورند و به این صورت گرما به طور یکسان به همه‌ قسمت‌های مواد غذایی می‌رسد و به‌ صورت یکنواخت پخته می‌شوند. به کمک این قابلیت می توانید برخی از کارها مانند پخت ماهی ، گریل ، طبخ گوشت  و …. را طبق برنامه پیش فرض فر به صورت اتوماتیک انجام دهید.

تعداد برنامه های پخت فر توکار برقی مدل DF-675

داشتن تعداد زیاد برنامه برای پخت در این فر توکار نیز یکی از ویژگی های کاربردی آن می باشد.هم بستگی به میزان استفاده و تنوع پخت و پز شما می تواند داشته باشد . لازم به ذکر است منظور از برنامه ، پخت ترکیبی و نحوه استفاده از امکانات فر می باشد . مثلا استفاده از گریل و فن کانوکشن به صورت همزمان و … این فر دارای 15 برنامه پخت خودکار از طریق راهنمای پخت، 13 برنامه پخت ترکیبی و نیمه اتومات و تاخیری است. مهم تر از همه این است که  برنامه های پخت به زبان فارسی است.

یخ زدایی:

یکی از قابلیت های مهم  فر توکار برقی داتیس مدل DF-675 که بسیار کاربردی است و امروزه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان می باشد، یخ زدایی است. این قابلیت برای آب شدن بسیار سریع یخ غذا تعبیه شده است. مکانیزم کارکرد آن به نحوی است که بدون گرمای المنت و تنها با استفاده از گردش هوای داخل محفظه و بوسیله فن همرفتی این کار را انجام می دهد. همچنین به کمک یخ زدایی فر می‌توان مواد غذایی منجمد را بدون اینکه ارزش غذایی آن کم شود، در مدت زمانی کوتاه یخ زدایی کرد.

جوجه گردان:

این فر با داشتن در این قابلیت به جای این که مرغ بچرخد با استفاده از فن گردش هوا، هوا دور مرغ به گردش می آید و مرغ بریان می شود .

ریل تلسکوپی:

محفظه این فر دارای ریل تلسکوپی ساخت کشور آلمان می باشد. با استفاده از ریل تلسکوپی دیگر لازم نیست برای بیرون آوردن غذا دست خود را به طور کامل درون فر ببرید. تنها کافی است کمی ریل را به سمت بیرون کشیده و غذا را بردارید، بدون اینکه دستتان بسوزد. ریل تلسکوپی به شما این امکان را می دهد که فرایند پخت غذا را در تمام طبقات بهتر مدیریت کرده و فر را با راحتی بیشتری نظافت کنید. داشتن ویژگی ریل تلسکوپی برای بسیاری از مصرف کنندگان جزو یکی از آپشن های مهم در خرید فر توکار بوده است.

بیشتر بخوانید: مزایای فر برقی

المنت حرارتی فر توکار برقی داتیس مدل DF-675 :

این فر مجهز به چهار المنت حرارتی با قابلیت تنوع در انتخاب می باشد. المنت حرارتی پایین 1100w ، بالا 1100w، گریل 1700w، پشت 1600w می باشد.

گرمایش  پایینی به همراه فن:

 شعله پایین با توربو فن باید همزمان روشن شوند، گرمایی که از شعله پایینی ساطع می شود توسط فن در فضای فر پخش می شود. این نوع پخت برای پختن و گرم کردن غذاهایی مناسب است که باید در درجه یکسان از سمت شعله پایین پخته شوند.

شعله گرمایش بالایی و پایینی( پخت یکنواخت):

 این پخت مناسب کیک، شیرینی و کلوچه می باشد.

گرمایش از بالا و پایین به همراه فن: 

المنت پایین و بالا و فن به طور همزمان روشن می شوند. گرمایی که از طریق المنت های پایین و بالا تولید می شود از طریق فن در فضای فر پخش می شود. این پخت مناسب غذاهایی است که باید از قسمت بالا گرم و پخته شوند.

حداکثر درجه شبکه حرارتی:

 در این حالت فقط گرمکن توری به همراه جوجه گردان روشن می شود.

شبکه حرارتی و جوجه گردان به همراه فن:

 شبکه حرارتی به همراه فن فر همزمان روشن می شوند. هوای گرم که توسط  گرمای شبکه ایجاد شده به سرعت به وسیله فن در سطح فر پخش می شود. این پخت مناسب غذاهایی مانند کباب و ماهی در سایز بزرگ و متوسط می باشد و باید در طبقه بالای فر و درجه حرارت یکسان قرار بگیرند.

المنت پایینی به همراه فن: 

این نوع پخت مناسب غذاهایی مانند پیتزا می باشد.

ساعت دیجیتال فر توکار برقی داتیس مدل DF-675 :

ساعت دیجیتال این فر تا 48 ساعت بعد از قطع شدن برق همچنان زمان حقیقی را نشان می دهد.

درب شیشه ای فر و محفظه داخلی:

فر توکار برقی داتیس مدل DF-675 دارای درب شیشه ای 3 جداره است. علاوه بر مقاومت در برابر حرارت و ضربه باعث می شود که گرما به صورت کامل در مخزن فر باقی بماند و از هدر رفت آن جلوگیری کند. جنس شیشه سکوریت نیز به گونه ای است که به راحتی قابل نظافت است. شما دغدغه ای از این مورد نیز هرگز نخواهید داشت. همچنین این درب دارای حالت آسان باز شو نیز می باشد.

یخ زدایی:

یکی از قابلیت هایی که بسیار به درد بخور بوده و امروزه مورد توجه بسیاری از مصرف کنندگان می باشد، یخ زدایی است. این قابلیت برای آب شدن بسیار سریع یخ غذا تعبیه شده و مکانیزم کارکرد آن به نحوی است که بدون گرمای المنت و تنها با استفاده از گردش هوای داخل محفظه و بوسیله فن همرفتی این کار را انجام می دهد. همچنین به کمک یخ زدایی می‌توان مواد غذایی منجمد را بدون اینکه ارزش غذایی آن کم شود، در مدت زمانی کوتاه یخ زدایی کرد. می توان گفت که در مدل های امروزی این قابلیت به بهترین شکل به بلوغ خود رسیده است.

دیواره چربی زدا:

یکی دیگر از ویژگی های کاربردی فر توکار برقی داتیس مدل DF-675  وجود دارد، دیواره چربی زدا می‌باشد.  با توجه به ویژگی منحصر به فردی که این دیواره ها ی این فر دارد، خیلی راحت می توان فر را تمیز کرد؛ ویژگی خاصی که این دیواره دارد، در واقع به دلیل جنس بدنه آن می باشد. جنس این دیواره ها از لعاب خاصی بوده و مکانیزم آن نیز به گونه ای است که در اثر حرارت تولید شده در فر، قطرات روغن آب شده و روی کف می ریزد و شما تنها لازم است که کف فر را تمیز کنید.

قابلیت SELF CLEANING:

معمولا تمیز کردن فر کار طاقت فرسایی است. گاهی نیز باید مدت زمان زیادی را به آن اختصاص دهیم. اما با وجود قابلیت خود تمیز شوندگی خودکار یا SELF CLEANING  که در این فر  به کار رفته این مشکل به طور کامل حل شده است. در این سیستم با بالا بردن دمای داخلی فر، قطرات چربی را به خاکستر تبدیل شده و شما می توانید آن را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید.

اقدامات ایمنی در نظر گرفته شده در فر توکار برقی داتیس مدل DF-675 :

داتیس همواره رضایت مشتریان را سر لوحه کار خود قرار داده است. از همین رو اقدامات ایمنی در نظر گرفته شده در فر های داتیس از بالاترین استاندارد ها برخوردار می باشد. از قبیل این اقدامات می توان به ترموسوییچ هوشمند، نمایشگر حرارتی،شیر ترموستات و ترموکوپل فوق سریع Top Time در مدل هایی گازی نام برد که سلامت مصرف کنندگان را تضمین می کند.

گارانتی و خدمات پس از فروش:

علاوه بر کلیه مزایای عنوان شده، تمام فر های داتیس  دارای 18 ماه گارانتی و خدمات پس از فروش است.


کارخانه داتیس در سال 1387 فعالیت حرفه ای خود را در زمینه ی تولید لوازم خانگی ست از جمله اجاق گاز، هود آشپزخانه، سینک و… آغاز کرد. محصولات این شرکت به دلیل کیفیت بالا و طراحی زیبا علاوه بر کسب جایگاهی قابل توجه در میان سایر رقبا، موفق به اخذ استانداردها و گواهینامه های داخلی و بین المللی از جمله گواهینامه ی استاندارد صادرات به اروپا شده است.

 
 
 

برای اطلاع از جدیدترین محصولات داتیس از نمایشگاه داتیس دیدن نمائید

به اشتراک گذاری مطلب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email