آشنایی با اجاق گاز داتیس مدل DG545

آشنایی با اجاق گاز داتیس مدل DG545

 اجاق گاز داتیس مدل DG545 با طراحی منحصر به فرد علاوه بر زیبایی چشمگیر و متفاوت دارای کیفیت  و کارایی بالایی نیز می باشد. قطعات مهم و ایمنی این اجاق گاز از شرکت های ایتالیایی و اسپانیایی خریداری شده است. در واقع؛ از جمله این قطعات می توان به سر شعله و زیر شعله شرکت ایتالیایی ساباف ، بوبین شیر اورکلی و  ترموکوپل های فوق سریع Top Time اشاره کرد.

کیفیت بالای اجاق گاز داتیس مدل DG545 به همین موارد محدود نشده زیرا این شرکت با انجام تست های مختلف، ایمنی محصولات خود را نیز بیشتر می کند. از جمله تست هایی که به منظور ایمنی هر چه بیشتر محصولات انجام می‌شود، می توان به تست نشت گاز و جریان الکتریسیته، تست تحمل ضربه و حرارت برای شیشه ها و نیز تست تحمل حداکثر حرارت برای شیشه ها اشاره کرد. از نظر مصرف انرژی نیز اجاق گاز داتیس در شرایط خوبی قرار داشته و کلیه مدل های اجاق گاز رومیزی این شرکت  مانند اجاق گاز مدل DG545 دارای مصرف انرژی گرید A می باشند.

آشنایی با ویژگی های اجاق گاز داتیس مدل DG545

بیشتر بخوانید: دانستنی های مهم اجاق گازها چه می باشد؟

ابعاد اجاق گاز داتیس مدل DG545:

ابعاد این اجاق گاز 52*86 سانتی متر و ابعاد برش آن 47.5*81.5 سانتی مترمی باشد.

نوع جنس صفحه:

صفحه این اجاق گاز داتیس از شیشه سکوریت شده SCHOTT ایتالیا است. صفحه شیشه ای اجاقDG545 داتیس در مقابل ضربه و حداکثر گرما مقاوم می باشد.

تعداد شعله و محل قرار گیری شعله پلوپز:

اجاق گاز داتیس مدل DG545 دارای 5 شعله بوده و شعله پلوپز آن نیز در وسط قرار گرفته است. شعله پلوپز برای قرارگیری ظروف بزرگ بر روی آن طراحی شده و نسبت به دیگر شعله ها از توان حرارتی بیشتری برخوردار می باشد.

فندک اتوماتیک:

این اجاق به سیستم جرقه زنی اتوماتیک که ساخت کشور ترکیه و تحت لیسانس ایتالیا و میکروسوئیچ نسوز با ترانس لورنزو مجهز شده است. بدین صورت که با چرخاندن ولوم گاز، بطور همزمان گاز از مجرا های کنار شعله به خارج منتشر شده و فندک نیز شروع به جرقه زدن می کند و باعث روشن شدن شعله اجاق گاز می‌شود.

بیشتر بخوانید: ویژگی های بهترین اجاق گاز ایرانی چیست؟

آشنایی با اجاق گاز داتیس مدل DG545

گریل:

گریل یا شبکه چدنی مقاوم در برابر شوک حرارتی و زنگ‌زدگی که در سه تکه مجزا طراحی و نصب شده اند. این ویژگی خاص و متفاوت  مهم ترین تمایز این اجاق گاز می باشد. چدنی بودن شبکه ها بدان معنی بوده که تحمل قرار گیری ظروف بزرگ بر روی آن وجود دارد. بنابراین شما بدون اینکه مشکلی برایتان پیش بیاید قادر خواهید بود که آشپزی کنید. همچنین ویژگی دیگری که شبکه های چدنی دارند این است که به هیچ عنوان دفرمه نشده و شکل ظاهری اولیه خود را حفظ می‌کند. گریل های اجاق گاز داتیس مدل DG545 قابلیت شستشو در ماشین ظرفشویی را با همان کیفیت اولیه را نیز دارد.

سرشعله ها و ولوم اجاق گاز داتیس مدل DG545:

سر شعله های ساباف ایتالیا  و بوبین شیر اسپانیایی در راندمان حرارت را بالا برده است. این اجاق  دارای ولوم و زیر ولومی باکالیت و استیل می باشد.

 ترموکوپل فوق سریع:

داتیس به دلیل اهمیت دادن به امنیت مشتریان محترم از ترموکوپل فوق سریع TOP TIME در اجاق گازDG545 خود بهره برده است. همان طور که از نامش پیداست این نوع ترموکوپل نسبت به زمان بسیار حساس می‌باشد و می‌تواند به محض روشن شدن شعله راه گاز را باز کند و به محض خاموش شدن شعله راه گاز را ببندد. این سرعت در عملکرد باعث می‌شود تا کارکرد اجاق گاز در امنیت و اطمینان بالاتری انجام پذیرد.

شعله سرد کن:

این اجاق دارای مبدل صلیبی و شعله سرد کن نیز می باشد.

ولوم:

کارکرد اصلی ولوم گاز صفحه ای تنظیم میزان شعله گاز می باشد. گاز مدل DG545 دارای ولوم و زیر ولومی باکالیت و استیل است.

برای اطلاع از جدیدترین محصولات داتیس از نمایشگاه داتیس دیدن نمائید

به اشتراک گذاری مطلب

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در pinterest
اشتراک گذاری در print
اشتراک گذاری در email