راهنمای خرید هدیه برای مردادی ها

متولدین مرداد چه هدایای را دوست دارند ؟

اگر می خواهید یک مردادی را با هدیه ای خوشحال کنید، کافی است فکر کنید می خواهید برای یک ملکه یا پادشاه هدیه انتخاب کنید. مهم نیست چقدر هزینه کنید، آنچه مهم است این است که هدیه شما در نوع خود بهترین، بی نقص و شیک ترین باشد.

طرز ارائه هدیه برای متولد مرداد ماه بسیار مهم است

بهتر است کاغذ کادوهای براق، با رنگ های آتشین ،مانند قرمز و زرد و طلائی انتخاب کنید. طبق گفته های طالع بینان متولدین ماه مرداد عاشق گرفتن هدیه و مراسم آن هستند. در حقیقت٬ هر چه نحوه هدیه دادن شما جذاب تر باشد٬ بهتر می توانید نظرشان را جلب کنید٬ چون آنها دوست دارند مرکز توجه باشند. دوستانش را دعوت کنید و وقتی همه چشم ها به اوست هدیه تان را تقدیمش کنید.

m0

در نظر گرفتن خصوصیات فردی

آنها اکثرا عاشق راحتی و تجمل هستند. رنگ های گرم و زنده٬ انرژی و عشق را درونشان بیدار می کند.

شمع های تزیینی و خوشبو کننده هایی با بو و رنگ های گرم، برای روحیه راحت طلب برج اسد هدیه جذابی می توانند باشند.

m1  m2

یک هنرشناس

آنها عموما دید هنری خوبی دارند و خود را خبره هنر و جواهرات می دانند. ظاهر منزل و طرز لباس پوشیدن برایشان بسیار مهم است و به این طریق توجه ها را به خود جلب می کنند.

هنگام خرید هدیه برای متولد ماه اسد٬ به هنر و تجمل فکر کنید. جواهرات٬ ظروف چینی و کریستال، گلدانی با طرحی بدیع و هر آنچه با شکوه باشد عموما نظرشان را به خود جلب می کند. عنصر مرداد آتش است٬ برای همین هنگام انتخاب جواهرات، سنگ های قیمتی آتشین مانند یاقوت٬ الماس و زبرجد برایشان مناسب است.

یک جفت جام کریستال زیبا نیز هدیه فوق العاده ای برای شیر دوست داشتنی شماست.

m3  m4

مرد متولد مرداد ماه

یک آقای مردادی نیز از این خصوصیات مستثنی نیست. اگر اهل تکنولوژی است، احتمالا عاشق محصولات apple است و وسایل جانبی iPhone  و iPad  هدایای خوبی برای او خواهند بود.

همچنین یک فولدر یا روان نویس شیک می تواند سلطان ماه ها را به وجد آورد.

2_4_8   monzar

هدیه برای بچه شیرها

این عروسک های با نمک و خودکار آهنربایی با سر شیر، پیشنهاد ما برای هدیه به کودکان مردادی هستند.

m8   e1

 فقط در نظر داشته باشید شخصیت هر کس منحصر به فرد است و شما با شناختی که از او دارید بهتر می توانید هدیه مناسبش را پیدا کنید.


سایر مقالات راهنمای خرید را اینجا بخوانید


گردآوری و تنظیم : تحریریه داتیس

به اشتراک گذاری مطلب