Logo
English
۲۱ فروردین ۱۳۹۵

چگونه اجاق گاز رومیزی شیشه ای را براق کنیم

دسته بندی : دكوراسيون داخلی / مطالب / نظافت و خانه داری

چگونه اجاق گاز رومیزی شیشه ای را براق کنیم

بخاطر اینکه اجاق گاز خانه تان چرب نشود از تهیه غذای مورد علاقه تان خودداری می کنید نگران نباشید ما شما را راهنمایی می کنیم تا به راحتی اینکار را انجام دهید و از شر چربی های اجاق خلاص شوید.

 

DG-5181

شما هم از آن دسته از کسانی هستید که نمیدانید چگونه اجاق گاز شیشه ای آشپزخانه تان را براق و مثل روز اولش کنید در این مطلب با داتیس همراه باشید.

ابتدا سر شعله ها و تمام چدن های روی اجاق را برداشته و میله های اجاق را درون اب داغ و تاید گذاشته تا تمام چربی های ان بیرون بیاید وبعد از چند دقیقه با اسکاج ان را تمیز نمایید و بعد خشک کنید.

 

صفحه شیشه ای اجاق را با با پنبه آغشته به الکل پاک کنید و بعد از اینکار برای براق شدن صفحه گاز از شیشه پاک کن و دستمال جادویی یا نانو استفاده نمایید.

زمانی که شیر روی اجاق سر میرود وحالت سوخته ای برروی صفحه اجاق نمایان میشود شعله را خاموش کنید و روی ان را حوله خیس بگذارید بعد از سرد شدن آنرا تمیز کنیدخواهید دید که سوخته شیر به راحتی  با دستمال نم پاک میشود.

 

DG-5051

هودهای شیشه ای را نیز به همین روش براق کنید. دقت کنید حتما از دستمال نانو استفاده کنید تا لکی روی اجاق نماند.

هیچ وقت نگذارید چربی ها روی اجاق ماندگار شوند و زود پاکش کنید شما به کمک پاک کننده های چند منظورهو دستمالهای جادویی به راحتی می توانید اجاقی تمیز و براق داشته باشید.

از پاک کننده های چند منظوره به جای دستمال الکلی نیز می توان استفاده کرد.

اختصاصی داتیس

 


محبوب کن - فیس نما


مطالب مرتبط

Copyright © 2015 Datees. All rights reserved